2. kl
Adventskalendar
I år vil alle klassane nytte Redd barna sin adventskalendar i førjulstida. For at de skal få litt meir informasjon så legg me ut informasjonsbrosjyren om kalendaren. Denne ynskjer me at de tek dykk tid til å lese. Ha ei fin førjulstid!

Engelsk og uteleik
I dag har 1.,2.3. og 4.klasse hatt ein aktiv dag med prosjekt i engelsk. Me har jobba med Karius og Baktus på engelsk. Me har sett fimen, laga stangdokker og brukt desse for å snakke engelsk med kvarandre. På kjøkkene lag me scones og jam.
Trafikkavvikling ved Indre Hafslo oppvekstsenter
På dagtid er det til tider stor trafikk til og frå Indre Hafslo oppvekstsenter. For at det ikkje skal oppstå alvorlege situasjonar må me be om at alle tek omsyn.

Velkommen til bygdakafè
Tysdag den 3.oktober kl. 11.00-13.00 er det bygdakafè på Indre Hafslo oppvekstsenter.
Det vert sal av kaffi, kaker og sveler. Underhaldning av elevane i 1.-4.klasse. Så ta føremiddagskaffien i koseleg samvær med andre bygdefolk.
Mvh 5.-7.klasse
Velkommen til skulestart
Måndag 21.august kl. 9.00 ynskjer me 2.klasse velkommen til skulestart.

Velkommen til nytt barnehage og skuleår!
No er me snart i gang att etter ein god sommarferie
Siste veka før skuleslutt
Me er på veg inn i siste veka før velfortent ferie for elevane og lærarane og her er litt informasjon.
Ver ein god venn!
Fokus i Olweus no er å vere ein god venn, og å gjere noko kjekt for kvarandre. I samband med Olweus-dagen tidlegare i vår skreiv elevane m.a flotte dikt om det å vere venner.
God påske
Me har hatt travle veker no før påske. Bygdakafê, kantine og olweusdag er berre litt av det me har jobba med desse vekene. I tilegg har det vore kulturell skulesekk, prosjekt i historie og norsk, prosjekt i musikk og koding på ungdomsskulen for 5,, 6. og 7.klasse. Vil de sjå litt av det me har jobba med desse vekene så kan de sjå photostoryen som me har laga. Den finn de dersom de trykkjer på les meir.